Forum POŁOŻNICTWO Strona Główna POŁOŻNICTWO
położnictwo 2010-2015

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gojenie ran

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POŁOŻNICTWO Strona Główna -> różności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kleopatra

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 11:16    Temat postu: Gojenie ran Odpowiedz z cytatem

Cześć! Ostatnio moja ciocia miała pewne problemy zdrowotne. W ich wyniku potrzebowała operacji, która została wykonana. Nie chciałabym tutaj wchodzić w szczegóły, po prostu tak trzeba było postąpić. Niestety w wyniku wspomnianej operacji pojawiły się rany chirurgiczne. Stąd moje pytanie do was czy znacie może jakieś metody wspomagające ich leczenie? Powiem wam, że to moja ulubiona ciocia, więc sama zaczęłam szukać informacji, żeby jej pomóc oczywiście. Do tej pory udało mi się natrafić na taką propozycję https://www.help4skin.pl/produkty/zel-hydrokoloidowy-przyspieszajacy-gojenie-ran-spray-75-g . Wygląda, na tak zwany pierwszy rzut bardzo dobrze. Wydaje mi się, że ten produkt miałby zastosowanie w przypadku mojej cioci. Wyczytałam także, że może być wykorzystywany w innych przypadkach. Z tego co widzę to sprawdzi się przy odleżynach czy otarciach. Jeżeli jednak mielibyście coś jeszcze do polecenia, to dajcie proszę znać. Z góry dziękuję za każdą pomoc i poradę. Miłego dnia moi drodzy, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 27, 2020 11:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POŁOŻNICTWO Strona Główna -> różności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: